Calea Stan Vidrighin nr.5A
Platforma Ind. Bega Tehnomet
300571 Timisoara, Romania
Tel: +40356.45.15.00, Fax: +40356.45.15.01
Email: office@mbt.ro

Vanzari utilaje

Daniel Molosit, +40723.220.385
daniel.molosit@mbt.ro
Adrian Popa, +40722.566.461
adrian.popa@mbt.ro
Adrian Moraru, +40751.075.417
adrian.moraru@mbt.ro

Servicii debitare, îndoire

Stefana Orbulov, +40356.451.500
stefana.orbulov@mbt.ro

Productie ansamble sudate

Lucian Lele, +40736.379.960
lucian.lele@mbt.ro

Departament prelucrari

Razvan Florea, razvan.florea@mbt.ro

Vanzari panze si consumabile

Ladislau Csaszar, +40770.612.505
ladislau.csaszar@mbt.ro

Service utilaje

Iosif Fekete, +40732.016.312
iosif.fekete@mbt.ro