Maschinenbau Timisoara

Cerere ofertă

Contactează-ne cu încredere!

Tel: (+4) 0356 451 500

Fax: (+4) 0356 451 501

E-mail: office@mbt.ro

Program de lucru:

Luni-Vineri: 8:00 - 16:00

Sâmbătă-Duminică: Închis

    *câmpuri obligatorii

    Adresă

    Calea Stan Vidrighin nr.5A

    Platforma Ind. Bega Tehnomet

    300571 Timișoara

    România

    Vânzări utilaje

    Daniel Molosit
    Tel: (+4) 0723 220 385
    E-mail: daniel.molosit@mbt.ro ​

    Adrian Popa
    Tel: (+4) 0722 566 461
    Email: adrian.popa@mbt.ro


    Adrian Moraru

    Tel: (+4) 0751 075 417
    Email: adrian.moraru@mbt.ro

    Servicii debitare, îndoire

    Ștefana Orbulov
    Tel: (+4) 0770 612 505
    E-mail: ladislau.csaszar@mbt.ro ​

    Producție ansamble sudate

    Lucian Lele
    Tel: (+4) 0736 379 960
    E-mail: lucian.lele@mbt.ro ​

    Prelucrări

    Răzvan Florea
    Tel:
    E-mail: razvan.florea@mbt.ro​

    Vânzări pânze și consumabile

    Ladislau Csaszar
    Tel: (+4) 0732 016 312
    E-mail: iosif.fekete@mbt.ro ​

    Service utilaje

    Iosif Fekete
    Tel: (+4) 0736 379 960
    E-mail: lucian.lele@mbt.ro ​