Songu Laser HyTube12052-D
Songu Laser HyTube12052-D fibra tub laser mașină de tăiere pentru prelucrare tub / profil, lungime material 6000mm-12000mm.
| Tipul Pa Produs | Mașină |
|---|---|
| Pa Sales Flow | Cerere de cotare |
| Pa Brand | Songu Laser |
| PA Operation Type | Fibră laser |
| Materiale Pa Recomandate | Oţel carbon |
| Pa Thickness Range Mm | 1-20 mm |
| Pa Work Area Mm | 6000mm-12000mm; secțiunea maximă 360 mm |
| Nivelul Pa Automatiei Nivel | Automat |
| Clasa Pa Buget | Prime |
| Pa Power Kw | 12 kW |
| Pa Max SecțIune Mm | 360 mm |
| Pa Recomandat Use Case | Tăiere tub |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 6000mm-12000mm; secțiunea maximă 360 mm |
| Puterea Aplicabilă | 12 kW |
| Sursă Laser | MAX |
| Cap De Laser | BOCI |
| Sistem De Control CNC | FSCUT5000 BOCHU |
| Program De CuibăRire | TubeT (prevăzut cu sistem) |
| SchițA Chuck | orizontală, Două șine de ghidare |
| NumăRul De MușTe | 3 |
| Lungimea Materialului | 6000mm-12000mm |
| Max. Greutatea Piesei | 1000 kg |
| Lungimea Materialului Cozii | 0mm (A treia prindere a chuck) 80mm (evitați tăierea) 630mm (două chucks clepsing) 850mm (în afara de tăiere a bevel) |
Songu Laser HyTube12036- C este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Fiber Laser Cutting Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita