Songu Laser HyTube12052-D
Songu Laser HyTube12052-D fibra tub laser mașină de tăiere pentru prelucrare tub / profil, lungime material 6000mm-12000mm.
| Tipul Pa Produs | Mașină |
|---|---|
| Pa Sales Flow | Cerere de cotare |
| Pa Brand | Songu Laser |
| PA Operation Type | Fibră laser |
| Materiale Pa Recomandate | Oţel carbon |
| Pa Thickness Range Mm | 0-30 mm |
| Pa Work Area Mm | 6000 x 2500 mm |
| Nivelul Pa Automatiei Nivel | Automat |
| Clasa Pa Buget | Mijloc |
| Pa Power Kw | 12 kW |
| Pa Precizie Mm | ±0,03 mm |
| Pa Recomandat Use Case | Tăierea foilor metalice |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 6000 x 2500 mm |
| Puterea Aplicabilă | 12 kW |
| AcuratețEa PozițIei | ±0,03 mm |
| PozițIonare Repetată | ±0,03 mm |
| Setarea Vitezei Axei | 80 m/min |
| Viteza Maximă Rezultată | 140 m/min |
| Setarea AccelerăRii Axei | 0, 8G |
| AccelerațIe Maximă | 1, 0G |
| CăLăToria Pe Axa Y | 6050mm |
| CăLăTorie Pe Axa Z | 300mm |
| Timpul De Schimb Al Mesei De Lucru | 30S |
| Greutatea Materialelor Acceptabile | 3500 kg (30mm) |
| Greutatea Utilajului | aproximativ1200KG |
| Dimensiunea Globală | 15100*3800*1990mm |
| Alimentarea Cu Energie | Trifază 380V/50Hzor60Hz |
| Sursă Laser | MAX |
| Cap De Laser | Aparate de ras |
| Sistem De Control CNC | Raytools (BOCHU) |
| Program De CuibăRire | Aparate de ras |
| Trenul Electric | servo drive dual structure |
Songu Laser FAST6025- C este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Fiber Laser Cutting Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita