Songu Laser HyTube12052-D
Songu Laser HyTube12052-D fibra tub laser mașină de tăiere pentru prelucrare tub / profil, lungime material 6000mm-12000mm.
| Tipul Pa Produs | Mașină |
|---|---|
| Pa Sales Flow | Cerere de cotare |
| Pa Brand | Songu Laser |
| PA Operation Type | Fibră laser |
| Materiale Pa Recomandate | Oţel carbon |
| Pa Thickness Range Mm | 0-20 mm |
| Pa Work Area Mm | 1300 x 1300 mm |
| Nivelul Pa Automatiei Nivel | Automat |
| Clasa Pa Buget | Intrare |
| Pa Power Kw | 1,5-6 kW |
| Pa Precizie Mm | ± 0, 02 mm |
| Pa Recomandat Use Case | Tăierea foilor metalice |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 1300 x 1300 mm |
| Puterea Aplicabilă | 1,5-6 kW |
| AcuratețEa PozițIei | ± 0, 02 mm |
| PozițIonare Repetată | ± 0, 02 mm |
| Setarea Vitezei Axei | 20m/min |
| Viteza Maximă Rezultată | 110 m/min |
| Setarea AccelerăRii Axei | 0, 4G |
| AccelerațIe Maximă | 1,2G |
| CăLăToria Pe Axa Y | 1350mm |
| CăLăTorie Pe Axa Z | 80 mm |
| Greutatea Materialelor Acceptabile | 250 kg (20mm) |
| Greutatea Utilajului | aproximativ 1500 KG |
| Dimensiunea Globală | 2250x2500x2300 mm |
| Alimentarea Cu Energie | Trifază 380V/50Hzor62Hz |
| Sursă Laser | MAX/HANS |
| Cap De Laser | BOCI |
| Sistem De Control CNC | BOCHU FSCUT2000C FSCUT2000E ≤3kw FSCUT4000E 6kw |
| Program De CuibăRire | BOCHU (opțional) |
| Trenul Electric | servo drive dual structure |
Songu Laser SMART CUBE 1313- A este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Fiber Laser Cutting Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita