Songu Laser HyTube12052-D
Songu Laser HyTube12052-D fibra tub laser mașină de tăiere pentru prelucrare tub / profil, lungime material 6000mm-12000mm.
| Tipul Pa Produs | Mașină |
|---|---|
| Pa Sales Flow | Cerere de cotare |
| Pa Brand | Songu Laser |
| PA Operation Type | Fibră laser |
| Materiale Pa Recomandate | Oţel carbon |
| Pa Thickness Range Mm | 1-20 mm |
| Pa Work Area Mm | 4000mm-6000mm; secțiunea maximă 240 mm |
| Nivelul Pa Automatiei Nivel | Automat |
| Clasa Pa Buget | Mijloc |
| Pa Power Kw | 6 kW |
| Pa Max SecțIune Mm | 240 mm |
| Pa Recomandat Use Case | Tăierea tubului |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 4000mm-6000mm; secțiunea maximă 240 mm |
| Puterea Aplicabilă | 6 kW |
| Sursă Laser | MAX |
| Cap De Laser | BOCI |
| Sistem De Control CNC | FSCUT3000DE-M BOCHU |
| Program De CuibăRire | TubeT (opțional) |
| SchițA Chuck | atârnat lateral, Două șine de ghidare |
| NumăRul De MușTe | 2 (în mișcare față Chuck) |
| Lungimea Materialului | 4000mm-6000mm |
| Max. Greutatea Piesei | Manual:240 kg, Semiautomat:100kg, Automat:NA |
| Lungimea Materialului Cozii | 65mm (dimensiune tub < 100mm) 100mm (dimensiune tub > 100mm) 120mm (opțional Dairuike) 0mm (opționalservo evita) |
Songu Laser TUBE6524-B este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Fiber Laser Cutting Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita