ZINSER 1825-S FIBER LASER SISTEM DE CUTING
Sistem de tăiere cu laser a fibrelor de gantry pentru plăci subţiri până la medii (0,1-25 mm tipic), viteze de tăiere de până la 18.000 mm/min.
| Tip De Produs | Mașină |
|---|---|
| Fluxul De VâNzăRi | Cerere de ofertă |
| Marca | ZINSER |
| Tip De OperațIune | Plasma / Oxy-fuel |
| Materiale Recomandate | Din oțeluri inoxidabile |
| Gamă De Grosime Mm | depinde de torță (tipic 3-100 mm) |
| Zona De Lucru Mm | configurabil: pista 1000-3000 x lungime de lucru |
| Nivelul De Automatizare | Automat |
| Clasa Bugetară | Mijloc |
| Caz De Utilizare Recomandat | Fabricare generală |
| LățImea Liniei Mm | 1000 / 1500 / 2000 / 2500 / 3000 |
| Taiere Grosime Mm | Depinde de lanternă. |
| PurtăTori Max Torch | 2 |
| Conducte | C.A. servo cruce), AC-servo ( longitudinal cu două fețe |
| Tensiune De Intrare | 3 x 400 V / 50 Hz |
| Cantilever Mm | / |
| Tip De MașInă | Gantry CNC |
| Metode De TăIere | Oxy-combustibil |
| Clasa De Taxe | mediu |
| Marca | ZINSER |
| Tipul De MașInă | Gantry CNC |
| Metode De TăIere | Oxicombustibil, Plasmă |
| Grosimea De TăIere | depinde de torță mm |
| Max. Purtatoare De Lanterne | 2 |
| Tensiunea De Intrare | 3 x 400 V / 50 Hz |
| Clasa De Taxe | mediu |
Pentru o tăiere precisă a plasmei și a oxicombustibilului
Maşina de ghidare ZINSER 1225 este ideală pentru combinaţia oxi-combustibilului şi a plasmei. Acesta unește viteza necesară pentru tăierea plasmei cu robustețea unei mașini de tăiere cu oxicombustibil, acoperind cele mai multe locuri de muncă de tăiere zilnice și asigurând o flexibilitate ridicată.
Echipament: portalul de înaltă precizie cu ghidaje liniare cu două laturi, servodrive AC cu două laturi (3 x 400 V) pentru axa Y cu rack-uri elicoidale și unelte planetare precise, AC-servo X-drive prin rack și pinion.
Opțiuni: până la două unelte cu oxicombustibil, unități de marcare, tabele de absorbție a prafului controlate de SPS, sisteme de filtrare a cartușului cu curățare pneumatică, software ZINSER MCC pentru planuri de cuibărire / programare externă / gestionarea resturilor, conexiune la rețea.
Ai nevoie de un citat? Contacteaza Maschinenbau Timisoara la office@mbt.ro la marimea masinii pentru magazinul tau.
Maşina de tăiat CNC 1225 este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita