ZINSER 1825-S FIBER LASER SISTEM DE CUTING
Sistem de tăiere cu laser a fibrelor de gantry pentru plăci subţiri până la medii (0,1-25 mm tipic), viteze de tăiere de până la 18.000 mm/min.
| Tip De Produs | Mașină |
|---|---|
| Fluxul De VâNzăRi | Cerere de ofertă |
| Marca | ZINSER |
| Tip De OperațIune | Plasma / Oxy-fuel |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon |
| Gamă De Grosime Mm | până la 100 mm de oxicombustibil până la 35 mm de plasmă |
| Zona De Lucru Mm | 3000 x 1500 mm |
| Nivelul De Automatizare | Automat |
| Clasa Bugetară | Intrare |
| Putere KW | 0, 18 |
| SecțIune Maximă Mm | 100 |
| Caz De Utilizare Recomandat | Lucru portabil magazin CNC |
| Reducerea Grosimii Oxy Mm | până la 100 |
| Taiere Grosime Plasma Mm | până la 35 |
| Zona De TăIere Maximă Mm | 3000 x 1500 |
| Viteză Maximă De TăIere Mm Min | 3000 |
| PurtăTori Max Torch | 1 |
| Conducte | Servo cu control al înălțimii tensiunii arcului |
| Tensiune De Intrare | 0, 5 A, 180 W, 230 V / 120 V, 50/60 Hz |
| Greutate Kg | 200 |
| Tip De MașInă | CNC portabil |
| Metode De TăIere | Plasm |
| Clasa De Taxe | lumină |
| Marca | ZINSER |
| Tipul De MașInă | CNC portabil |
| Metode De TăIere | Plasmă, Oxicombustibil |
| Max. Zona De TăIere | 3000 x 1500 mm |
| Max. Purtatoare De Lanterne | 1 |
| Tensiunea De Intrare | 230 V / 120 V, 50/60 Hz, 180 W, 0, 5 A |
| Clasa De Taxe | lumină |
Portable Flame Cutting Machine FAVORIT V - CNC este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita