ZINSER 1825-S FIBER LASER SISTEM DE CUTING
Sistem de tăiere cu laser a fibrelor de gantry pentru plăci subţiri până la medii (0,1-25 mm tipic), viteze de tăiere de până la 18.000 mm/min.
| Tip De Produs | Mașină |
|---|---|
| Fluxul De VâNzăRi | Cerere de ofertă |
| Marca | ZINSER |
| Tip De OperațIune | Plasma / Oxy-fuel |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon |
| Gamă De Grosime Mm | 3-100 mm (până la 200 mm) |
| Zona De Lucru Mm | 1600 mm cerc |
| Nivelul De Automatizare | Manual |
| Clasa Bugetară | Intrare |
| Putere KW | 0, 045 |
| SecțIune Maximă Mm | 200 |
| Caz De Utilizare Recomandat | Zilnic magazin de utilizare |
| LățImea Liniei Mm | 150 |
| Taiere Grosime Mm | 3- 100 / 200 |
| PurtăTori Max Torch | 3 |
| Conducte | înainte / înapoi, Variabilă infinit cu ambreiajul depășit |
| Tensiune De Intrare | 230 VAC / 42 VDC |
| Rata De Alimentare Mm Min | 50-900 |
| Greutate Kg | 19, 5 |
| Puterea W | 45 |
| Tip De MașInă | Conducte manuale portabile |
| Metode De TăIere | Oxicombustibil (acetilen sau propan) |
| Clasa De Taxe | lumină |
| Marca | ZINSER |
| Tipul De MașInă | Conducte manuale portabile |
| Metode De TăIere | Oxicombustibil (acetilen sau propan) |
| Grosimea De TăIere | 3-100 / 200 mm |
| Max. Purtatoare De Lanterne | 3 |
| Tensiunea De Intrare | 230 VAC / 42 VDC |
| Clasa De Taxe | lumină |
Masina universala portabila de taiat flacari pentru uz zilnic
ZINSER Favorit II este o mașină de tăiere manuală modernă cu unitate infinit variabilă și ambreiaj depășit. Construcția sa perfectă și accesoriile extinse permit aplicații multiple.
Domeniul de aplicare: Tăiere manuală de formă, tăiere dreaptă, cu ajutorul barei L sau a şinei de ghidare, tăiere în cerc până la diametrul de 1600 mm, tăiere în ţevi, tăiere în ţevi cu mai multe torţe (X- sau Y-tăieturi).
Domeniul de aplicare al livrării: 1 aparat de tăiere torță (acetilen sau propan, pregătit pentru 2 torțe suplimentare), 1 cutie de oțel cu duze bloc pentru grosime 3-100 mm, 1 set de ace de curățare, 1 cheie universală, 1 aprinzător în formă de pistol, 1 ataşament de tăiere cerc 16 x 558 mm, 1 greutate contor, 5 m cablu principal.
Ai nevoie de un citat? Contacteaza Maschinenbau Timisoara la office@mbt.ro.
FAVORITUL II DE MAŞINARE A FLUMENTULUI PORTABIL este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita