ZINSER 1825-S FIBER LASER SISTEM DE CUTING
Sistem de tăiere cu laser a fibrelor de gantry pentru plăci subţiri până la medii (0,1-25 mm tipic), viteze de tăiere de până la 18.000 mm/min.
| Tipul Pa Produs | Mașină |
|---|---|
| Pa Sales Flow | Cerere de cotare |
| Pa Brand | Songu Laser |
| PA Operation Type | Fibră laser |
| Materiale Pa Recomandate | Oţel carbon |
| Pa Thickness Range Mm | 0-30 mm |
| Pa Work Area Mm | 3000 x 1500 mm |
| Nivelul Pa Automatiei Nivel | Automat |
| Clasa Pa Buget | Mijloc |
| Pa Power Kw | 12 kW |
| Pa Precizie Mm | ±0,03 mm |
| Pa Recomandat Use Case | Tăierea foilor metalice |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 3000 x 1500 mm |
| Puterea Aplicabilă | 12 kW |
| AcuratețEa PozițIei | ±0,03 mm |
| PozițIonare Repetată | ±0,03 mm |
| Setarea Vitezei Axei | 80 m/min |
| Viteza Maximă Rezultată | 140 m/min |
| Setarea AccelerăRii Axei | 0, 8G |
| AccelerațIe Maximă | 1,4G |
| CăLăToria Pe Axa Y | 3050mm |
| CăLăTorie Pe Axa Z | 300mm |
| Timpul De Schimb Al Mesei De Lucru | 15S |
| Greutatea Materialelor Acceptabile | 1100 kg (30 mm) |
| Greutatea Utilajului | aproximativ6000KG |
| Dimensiunea Globală | 9000*2470*2100mm |
| Alimentarea Cu Energie | Trifază 380V/50Hzor60Hz |
| Sursă Laser | MAX |
| Cap De Laser | BOCI |
| Sistem De Control CNC | BOCHU 2000E≤3000W 4000E≤6000W 6000≤12000W |
| Program De CuibăRire | opțional |
| Trenul Electric | servo drive dual structure |
Songu Laser FAST3015-B este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita