ZINSER 1825-S FIBER LASER SISTEM DE CUTING
Sistem de tăiere cu laser a fibrelor de gantry pentru plăci subţiri până la medii (0,1-25 mm tipic), viteze de tăiere de până la 18.000 mm/min.
| Tip De Produs | Mașină |
|---|---|
| Fluxul De VâNzăRi | Cerere de cotare |
| Marca | Songu Laser |
| Tip De OperațIune | Fibră laser |
| Materiale Recomandate | Oţel carbon |
| Gamă De Grosime Mm | 0-30 mm |
| Zona De Lucru Mm | 3000 x 1500 mm |
| Nivelul De Automatizare | Automat |
| Clasa Bugetară | Prime |
| Putere KW | 20 kW |
| Precizie Mm | ± 0, 02 mm |
| Caz De Utilizare Recomandat | Tăierea foilor metalice |
| Marca | Songu Laser |
| Tipul De MașInă | Fibră laser |
| Zona De Lucru | 3000 x 1500 mm |
| Puterea Aplicabilă | 20 kW |
| AcuratețEa PozițIei | ± 0, 02 mm |
| PozițIonare Repetată | ± 0, 02 mm |
| Setarea Vitezei Axei | 120m/min |
| Viteza Maximă Rezultată | 196m/min |
| Setarea AccelerăRii Axei | 1,5G |
| AccelerațIe Maximă | 2,7G |
| CăLăToria Pe Axa Y | 3050mm |
| CăLăTorie Pe Axa X (Raza De îNtâLnire) | 1550mm |
| CăLăTorie Pe Axa Z | 100 mm |
| Timpul De Schimb Al Mesei De Lucru | 45S |
| Greutatea Materialelor Acceptabile | 1100 kg (30 mm) |
| Greutatea Utilajului | 10030kg |
| Dimensiunea Globală | 9100*3450*2250mm |
| Alimentarea Cu Energie | Trifază 380V/50Hzor60Hz |
| Sursă Laser | MAX |
| Cap De Laser | PRECITEC (BOCI) |
| Sistem De Control CNC | Beckhoff (FSCUT8000B) |
| Program De CuibăRire | Cuttleader (CypNest) |
| Trenul Electric | servo drive dual structure |
Songu Laser MACH 3015- F este potrivit pentru echipe care cauta o solutie practica in categoria Machines, cu accent pe predictibilitate, selectie tehnica clara si integrare coerenta in fluxul de productie.
Gaseste utilajul sau panza potrivita
Gaseste utilajul sau panza potrivita