ZINSER 2325 CNC Cutting Machine
Mașină CNC medie cu servo AC dublu, gabarit configurabil până la 4100 mm, până la 4 capete.
Mașină portabilă universală pentru uz zilnic — forme drepte, rotunde și neregulate, tablă până la 100 mm.
| Brand | Zinser |
|---|---|
| Machine type | Plasma / Oxy-fuel, Portable Manual |
| Operation type | Plasma / Oxy-fuel |
| Material | Carbon Steel |
| Thickness | 3-100 mm |
| Working area | 1600 mm circular |
| Automation | Manual |
| Budget class | Entry |
| Power | Torch dependent |
| Max section | 1600 mm |
| Recommended use | Daily shop portable cutting |
Favorit I is the entry-level portable flame cutting device — universal use for straight, round, and irregular shapes on plate up to 100 mm. 1600 mm circular working area, infinitely variable drive, 9.5 kg machine weight.
Mașină CNC de tăiere cu plasmă / oxiacetilenă ZINSER Favorit I este o opțiune potrivită pentru echipele care evaluează utilaje Zinser și caută o alegere practică, cu poziționare tehnică clară și integrare directă în producție.