ZINSER 2325 CNC Cutting Machine
Mittlere CNC-Maschine mit doppeltem AC-Servo, konfigurierbar bis 4100 mm, bis zu 4 Brenner.
ZINSER Premium-Serie CNC-Sauerstoff / Plasma-Schneidmaschine für den Einsatz in der Schwerindustrie, Schneidstärke bis 300 mm.
| Tip De Produs | Mașină |
|---|---|
| Fluxul De VâNzăRi | Cerere de ofertă |
| Brand | ZINSER |
| Operation type | Plasma / Oxy-fuel |
| Material | Din oțeluri inoxidabile |
| Gamă De Grosime Mm | 5-300 mm |
| Zona De Lucru Mm | configurabil: pista 3100-10100 x lungime de lucru |
| Automation | Automatic |
| Budget class | Premium |
| Max section | 300 |
| Recommended use | Oțel greu |
| LățImea Liniei Mm | 3100-5600 (4025B/4026B) |
| Taiere Grosime Mm | până la 300 |
| PurtăTori Max Torch | 12 |
| Conducte | Motoare de curent alternativ |
| Tensiune De Intrare | 3 x 400 V / 50 Hz |
| Cantilever Mm | 1500 / 2000 |
| Machine type | Gantry CNC |
| Metode De TăIere | Oxy-combustibil |
| Clasa De Taxe | grea |
| Brand | ZINSER |
| Tipul De MașInă | Gantry CNC |
| Metode De TăIere | Oxicombustibil, Plasmă |
| Grosimea De TăIere | până la 300 mm |
| Max. Purtatoare De Lanterne | 12 |
| Tensiunea De Intrare | 3 x 400 V / 50 Hz |
| Clasa De Taxe | grea |
ZINSER Serie 4000 CNC-Schneidanlage ist eine starke Wahl für Teams, die Zinser-Maschinen bewerten und nach einer praktischen Lösung mit klarer technischer Positionierung und direkter Produktionsintegration suchen.